Specjalnie z myślą o naszych Klientach dokładamy wszelkich starań, by każde zamówienie realizować terminowo oraz z należytą starannością. Mieszkasz w Olsztynie i zależy Ci na fachowej obsłudze? Skorzystaj z oferty naszej firmy! Jako producent z 30-letnim doświadczeniem w branży proponujemy pieczątki imienne, firmowe, kieszonkowe, duże, księgowe, okrągłe, owalne, datowniki i wiele więcej. Ponadto, zamówienie złożysz online, a opłacone produkty trafią pod wskazany przez Ciebie adres w błyskawicznym tempie. Dowiedz się, dlaczego jeszcze warto skorzystać z naszych usług.

Ekspresowy wyrób pieczątek – Olsztyn

W naszej ofercie znajdują się stemple renomowanych w branży producentów. Znajdziesz u nas pieczątki Wagraf, COLOP, Modico czy NOMO. Sam proces zamawiania jest bardzo prosty i intuicyjny. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię model, kolor tuszu i obudowy oraz wpiszesz dane, które mają znaleźć się na gotowym wyrobie. Przygotowaliśmy gotowe szablony, niemniej jednak możesz również poprosić o indywidualny projekt dopasowany do podanej treści. Zrealizujemy także zamówienie na podstawie Twojego własnego projektu, wystarczy, że dołączysz go podczas składania zamówienia. Następnie możesz przejść do kasy, gdzie prosimy Cię o podanie danych adresowych.

Olsztyn – pieczątka gotowa następnego dnia

Oferujemy dwie dogodne metody płatności – przelew bankowy oraz płatności T-PAY.

Jeśli opłacisz swoje zamówienie do godziny 14.00, to Twoja przesyłka zostanie wysłana jeszcze tego samego dnia. Zależy Ci na błyskawicznej wysyłce? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, by potwierdzić płatność. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy dwie formy wysyłki:

  • Przesyłka kurierska GLS, DPD. Standardowy czas dostawy 1 dzień. Koszt 11,50 zł.
  • Przesyłka pocztowa e-comerce monitorowana. Standardowy czas dostawy ok. 2-3 dni. Koszt 7,50 zł.

Jesteśmy bardzo elastyczni. Życzysz sobie, by Twoje zamówienie zostało wysłane na inny adres? Dodaj szczegółowe informacje o dostarczeniu przesyłki do uwag do zamówienia. Podejmujemy się nawet bardzo dużych i niestandardowych zleceń. Skorzystaj z naszej oferty pieczątek online.