Każdy element ma wpływ na budowanie wizerunku marki – również jej pieczątka! W naszej firmie wiemy o tym doskonale, dlatego zachęcamy do wybrania jednego z ciekawych, nietypowych kształtów stempla i poduszki. Podczas gdy inni korzystają z nudnych wzorów prostokątnych, nasi klienci mogą postawić na pieczątki okrągłe, owalne lub kwadratowe. Oznaczone nimi dokumenty i koperty będą wyróżniać się na tle innych.

Wybór kształtu pieczątki powinien być dobrze przemyślany, jednak jeśli nie istnieją żadne przeciwwskazania do wyboru opcji okrągłej, owalnej lub prostokątnej, naprawdę warto się z nich skorzystać. Choć na pierwszy rzut oka mogą wydawać się ograniczające, to w rzeczywistości istnieje wiele możliwości pod względem ich projektowania. Nietypowe kształty pozwalają na stworzenie ciekawych wzorów, a to z kolei przekłada się na aspekt reklamowy. W przypadku wariantów okrągłych i owalnych można w interesujący sposób wykorzystać ich obramowanie, a na kwadratowych rozmieścić informacje w przyciągający oko sposób.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6


W parze z oryginalnym kształtem idzie również wyróżniający się projekt. Pod tym względem można zdecydować się na jedną z czterech opcji. W naszej firmie wykonamy dla Państwa pieczątkę flashową z gotowego szablonu, zrealizujemy indywidualny projekt na podstawie danych, wykorzystamy gotowy wzór od klienta lub przygotujemy go na bazie przesłanego nam skanu, logo lub innej grafiki. Oczywiście zaproponowany przez nas projekt będzie można zaakceptować przed przystąpieniem do jego realizacji.

Pieczątka flashowa o nietypowym kształcie

W wyrobach dostępnych w naszym sklepie internetowym wykorzystujemy technologię flashową, która zapewnia niezwykłą jakość odbicia wzoru. Z jej pomocą powstają bardzo wydajne produkty – tusz wystarcza tu nawet na kilkadziesiąt tysięcy odbić. Naszym zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać! Zachęcamy Państwa do wybrania okrągłej, owalnej bądź kwadratowej alternatywy dla tradycyjnych stempli prostokątnych. Już dziś złóżcie zamówienie na wybrany wariant w technologii flashowej. Zapraszamy do przeglądania oferty.