Jako producent z 30-letnim doświadczeniem w branży oferujemy firmowe pieczątki NOMO, Modico, Wagraf, Colop, a także Trodat dostępne w szerokiej gamie modeli. Gwarantują one bardzo wysoką jakość odbicia oraz zapewniają lekkie, czyste i przyjemne stemplowanie. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

W naszym asortymencie znajdują się m.in. pieczątki Modico oraz NOMO. Wysokiej jakości wyroby doskonale sprawdzają
się do potwierdzania różnego rodzaju dokumentów. Zainteresowanym oferujemy możliwość umieszczenia dowolnej treści
na stemplach, np. nie tylko podstawowych danych firmowych, ale i dodatkowych.

Dostępne w naszej ofercie stemple zamknięte zostały w starannie zaprojektowanych oprawach. Wszystkie pokrywki są idealnie wkomponowane w bryłę oprawy, dzięki czemu całość tworzy estetyczny efekt. W rezultacie zarówno bardziej klasyczne, jak i oryginalne kształty opraw są bardzo stylowe i doskonale odzwierciedlają biznesowy charakter każdej firmy.

Każda pieczątka w naszym asortymencie powstaje przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Technologie, które opatentowaliśmy, zmieniły procesy produkcji pieczątek w skali globalnej. Cechuje je doskonała jakość – są one nie tylko bardzo estetyczne, ale i solidne, wydajne oraz trwałe i będą idealnym dopełnieniem Twojej firmy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9


Znajdujące się w ofercie naszego zakładu pieczątki dla firmy są dostępne w kilku wariantach i konfiguracjach, co powoduje, że każda osoba znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się akcesoria kieszonkowe, które mogą być zabrane dosłownie wszędzie i nie zajmują wiele miejsca nawet w kieszeni marynarki. Każdy produkt jest wytwarzany pod indywidualne zamówienie, dzięki czemu może zawierać ściśle określone informacje, takie jak na przykład imię i nazwisko pracownika, dział firmy, numer telefonu czy też adres e-mail. Posiadana pieczątka umożliwia chociażby podpisywanie dokumentów czy też wysyłanie pism urzędowych.

Pieczątki firmowe - zaufaj profesjonalistom w branży

Oferowane przez nas pieczątki zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co powoduje, że odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Zastosowane mechanizmy działają płynnie i cicho, dzięki czemu codzienne użytkowanie pieczątek jest bardzo wygodne i komfortowe. Produkty posiadają najwyższej jakości tusz, który charakteryzuje się wysoką wydajnością i dokładnością odbicia symboli. Dzięki temu sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Wybrane modele pieczątek u swej podstawy posiadają specjalne gumki, które chronią akcesoria przed ślizganiem się na papierze. Dzięki temu odbicie jest precyzyjne i bardzo czytelne.

Sprawdź, co oferujemy

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich modeli pieczątek dostępnych w ofercie naszej firmy. Są one dostępne w różnych wariantach rozmiarowych i kolorystycznych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Poszczególne akcesoria mogą posiadać tusz w różnych kolorach. Tym, co nas wyróżnia jest przede wszystkim szybka realizacja zamówień oraz dogodne formy płatności. Większość złożonych zamówień wysyłamy do Klienta już następnego dnia roboczego. Profesjonalne podejście do każdego zlecenia spowodowało, że na przestrzeni ostatnich lat zaufało nam już wielu Klientów działających w różnych branżach.