Szukasz miejsca w Szczecinie, w którym kompleksowo, szybko i profesjonalnie wykonasz pieczątki? Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy! Oferujemy szeroki wybór modeli od renomowanych w branży producentów, terminowe wykonanie oraz błyskawiczną wysyłkę. Możesz także złożyć zamówienie online – wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię stempel, a następnie będziesz postępować według instrukcji. Odkryj naszą pełną ofertę i skorzystaj z naszych usług!

Pieczątki na zamówienie – Szczecin

Naszym Klientom oferujemy dwie atrakcyjne formy płatności – przelew bankowy oraz bezpieczne płatności TPAY. Oprócz tego proponujemy dostawę oferowanych przez nas produktów na terenie całej Rzeczpospolitej Polskiej! Zamówione pieczątki firmowe, imienne czy kieszonkowe możesz odebrać w paczkomacie lub zdecydować się na przesyłkę kurierską GLS oraz DPD:

  • Przesyłka kurierska GLS, DPD. Standardowy czas dostawy 1 dzień. Koszt 11,50 zł.
  • Przesyłka pocztowa e-comerce monitorowana. Standardowy czas dostawy ok. 2-3 dni. Koszt 7,50 zł.

Zależy Ci na błyskawicznej realizacji i wysyłce? Złóż zamówienie do godziny 14, a następnie wyślij nam potwierdzenie zapłaty. Dołożymy wszelkich starań, by Twoje zamówienie wyruszyło do Ciebie jeszcze tego samego dnia!

Pieczątki online – firmowe, imienne, kieszonkowe

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór modeli znanych marek, takich jak NOMO, MODICO, WAGRAF, COLOP czy TRODAT. Proces zamawiania online jest niezwykle prosty i intuicyjny, wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię produkt, a następnie uzupełnisz niezbędne pola. Możesz zdecydować się na jeden z naszych typowych projektów, poprosić o indywidualny projekt, przesłać własny, kompletny projekt lub przesłać plik, logo lub skan, na podstawie którego mamy przygotować dla Ciebie projekt. W przypadku pierwszej opcji, wybierz jedną z naszych propozycji, wpisz treść, zaznacz kolor tuszu i obudowy i gotowe!

Oferowane przez nas pieczątki na zamówienie wyróżnia wysoka jakość wykonania. Są one niezwykle trwałe i odporne nawet na bardzo intensywną eksploatację. Dodatkowo, gwarantują wspaniałą jakość odbicia oraz lekkie i przyjemne stemplowanie.