Tego rodzaju stemple to popularny wybór wśród wszystkich osób, które pracują zdalnie lub są często w drodze czy w terenie i szukają kompaktowych rozwiązań. Oferowane przez nas pieczątki kieszonkowe są również odpowiednie na różnego rodzaju spotkania biznesowe i firmowe. Zajmują o wiele mniej miejsca od swoich standardowych odpowiedników, a z uwagi na niewielki rozmiar są również bardzo lekkie. Idealne nie tylko do kieszeni, ale i torebki czy schowka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Poręczne i minimalistyczne rozwiązania dla nowoczesnych przedsiębiorców

Każda pieczątka kieszonkowa dostępna w naszej ofercie jest wytwarzana przy użyciu nowoczesnej, precyzyjnej i ekologicznej technologii produkcji FLASH. Technologia błyskowa oferuje takie korzyści, jak wysoka jakość odbicia oraz duża żywotność. Z uwagi na wykorzystanie technologii flash uzyskaliśmy możliwość przechowywania bardzo dużej ilości tuszu. Pomimo kieszonkowych rozmiarów stempel nie ulega pogorszeniu i z powodzeniem może opieczętować tyle samo odbić, co samotuszujące odpowiedniki bez uzupełniania tuszu! Ponadto, technologia flashowa jest w pełni ekologiczna – bezzapachowa, bezodpadowa technologia nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne i nie powoduje zagrożenia dla zdrowia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8


Pieczątki kieszonkowe – wysoka jakość w małej obudowie

Naszym Klientom oferujemy wyroby renomowanych w branży producentów w atrakcyjnych cenach. Wyrobisz u nas pieczątkę kieszonkową WAGRAF czy MODICO. Bardzo wygodne i trwałe modele dostępne są w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów. Ponadto, stemple są bardzo pewne i symetryczne. Posiadają również wygodne w obsłudze zamknięcia, które umożliwiają transport w torebce bez zamartwiania się o zabrudzenie ważnych dokumentów.

e-pieczatki24.pl - Twój sprawdzony partner w biznesie

Taki stempel możesz wyrobić online w naszym sklepie internetowym. Oferujemy najlepsze modele opraw pieczątek kieszonkowych. Zapas tuszu na kilka lat z możliwością łatwego uzupełnienia! Dodatkowo, profesjonalny projekt graficzny i gwarancja na pieczątki wynosząca aż 2 lata! Sprawdź naszą ofertę i złóż zamówienie już dziś!