Różne rodzaje prowadzonej działalności wymagają operowania wieloma rodzajami dokumentów, a te z kolei muszą być oznaczane odpowiednimi stemplami. W naszym sklepie online oferujemy więc numeratory – pieczątki, na których znajdują się głównie ciągi cyfr. Jeśli prowadzą Państwo firmę, zajmują się sprzedażą towarów lub inną formą działalności gospodarczej, zachęcamy do zaopatrzenia się w ten rodzaj pieczątki.

W jakich sytuacjach sprawdzi się numerator?

Automatyczne pieczątki tego rodzaju mogą okazać się niezbędne w każdym przedsiębiorstwie, w którym na porządku dziennym znakowane są duże porcje dokumentów. Przydatne są w księgowości, ale na tym jednak zakres ich zastosowania się nie kończy. Tego typu przyrządy (metalowe lub inne) z ciągiem cyfr wykorzystywane są również do numerowania biletów i pokwitowań czy nawet do znakowania poszczególnych partii towaru w magazynach. Wariant automatyczny dodatkowo przyśpiesza pracę, a to dzięki możliwości zmiany ustawień przeskoku cyfr maksymalnie co dwadzieścia uderzeń.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2


Częste znakowanie towaru wymaga specjalnych przyrządów o dużej wytrzymałości. Takie właśnie są metalowe produkty marki Reiner.

Metalowe numeratory Reiner – gwarancja jakości

Numerator automatyczny to rodzaj akcesoriów, z których korzysta się wręcz bezustannie, znakując nimi różnego rodzaju powierzchnie. Niezbędne jest więc zaopatrzenie się w produkty wytrzymałe, które sprostają stawianym im wymaganiom, a przy tym nie stracą jakości i wyrazistości odbicia tuszu. To właśnie dlatego w asortymencie naszego sklepu online umieliśmy wyroby marki Reiner - trwałe i bardzo wolno zużywające się akcesoria o metalowej obudowie. Występują w dwóch wariantach: sześciocyfrowym i ośmiocyfrowym. Posiadają poduszki nasączone tuszem olejowym, a także ergonomiczny uchwyt z tworzywa sztucznego. Bez problemu wystarczą nawet na 15 tysięcy odbić.

Te i inne akcesoria biurowe od producentów o uznanej renomie dostępne są w naszym sklepie internetowym w korzystnych cenach. Zapraszamy do składania zamówień.