Bez względu na to czy pracujemy w ogromnej korporacji, czy prowadzimy jednoosobową działalność gospodarczą, podstawowe akcesorium, które jest przez nas na co dzień używane to pieczątka. Wyróżniamy kilka rodzajów tego typu produktów - firmowe, imienne czy też kieszonkowe. W swojej ofercie posiadamy zarówno akcesoria okrągłe, owalne, jak i kwadratowe. Szeroka propozycja powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego Klienta.

Pieczątki dla firm – postaw na sprawdzone rozwiązania

Znajdujące się w ofercie naszej firmy pieczątki zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co powoduje, że mogą być użytkowane przez długi czas bez oznak zużycia oraz zniszczenia. Wybrane modele posiadają u swej podstawy specjalne gumki, które zapobiegają przesuwaniu się akcesorium w czasie dociskania do papieru. Dzięki temu odbicie jest bardzo precyzyjne i wyraźne. Zastosowany tusz jest najwyższej jakości, co powoduje, że może być wykorzystywany przez bardzo długi czas. Dodatkowo szeroki wybór kolorów sprawia, iż z pewnością każda osoba znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje. W kontekście pieczątek kluczową kwestią jest zastosowany mechanizm. Ten wykorzystany w naszych produktach działa bardzo płynnie i bez zacięć, dzięki czemu codzienne korzystanie z pieczątki jest niezwykle wygodne oraz komfortowe.

Dogodne formy realizacji zamówień

To, co wyróżnia nas na rynku to przede wszystkim dogodne sposoby opłacenia zamówień. Ze swojej strony oferujemy tradycyjny przelew bankowy oraz nowoczesną formę płatności z wykorzystaniem systemu tPay. Dokładamy wszelkich starań, aby przyjmowane zlecenia były realizowane w możliwie najkrótszym czasie, dlatego zazwyczaj zamówienia opłacone do godziny 14:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia roboczego. Na co dzień współpracujemy z dwoma przewoźnikami - GLS oraz DPD, którzy mogą dostarczyć produkt nawet następnego dnia roboczego. Możliwe jest również skorzystanie z przesyłki pocztowej e-commerce, jednak w tym przypadku czas oczekiwania to 2-3 dni robocze

Jeśli więc na terenie Katowic szukasz najodpowiedniejszej pieczątki dla siebie, nie czekaj i już teraz sprawdź, co oferujemy!