Nasz sklep internetowy to miejsce, w którym można zaopatrzyć się w szeroki zakres niezbędnych akcesoriów do pieczątek. W asortymencie online nie brak wielu elementów wymiennych, jak gumki i poduszki o różnych rozmiarach. W korzystnej cenie nabyć można również tusz do stempli. Oferujemy produkty, który doskonale sprawdzają się w przypadku wyrobów wielu najpopularniejszych firm, jak Trodat, Colop czy Shiny.

Poduszki do pieczątek

Ten rodzaj artykułu występuje w naszym sklepie online w bardzo szerokiej gamie typów i rozmiarów. Jesteśmy przekonani, że posiadamy model idealnie dopasowany do potrzeb każdego z naszych klientów. Posiadamy wymienne poduszki do pieczątek najpopularniejszych producentów, nasączone oryginalnym tuszem w wielu kolorach. Znajdą się tu akcesoria do automatów, datowników i numeratorów, a także do stempli drewnianych. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktu o określonej specyfice. Podczas składania zamówienia można zaznaczyć oraz nazwę producenta stempla, do którego poszukujemy poduszki zamiennej. Pamiętaj też o wymianie innych akcesoriów – gumek i tuszu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3


Gumki do pieczątek

W naszym sklepie online bez problemu zamówisz też wysokiej jakości gumki do stempli. To akcesoria grawerowane laserowo, z wysoką precyzją, na sprawdzonych i wytrzymałych materiałach. Metody produkcji gwarantują najwyższy stopień wyrazistości tekstu. Do wyboru proponujemy kilka gotowych projektów stempla. Chętnie zrealizujmy też zamówienie na podstawie grafiki przesłanej nam przez klienta. Podczas zakupów można podać treść do umieszczenia na gumce, sprecyzować liczbę wersów oraz model oprawki.

Tusz do pieczątki

Dbając o zaspokojenie potrzeb wszystkich naszych klientów w asortymencie umieściliśmy zapasowy tusz uniwersalny, który można stosować do stempli z poduszkami, jak i bez nich. Butelka o pojemności 18 ml spokojnie wystarczy na długi czas. To dzięki jakości tuszu, który nie zasycha, nie rozmazuje się i przede wszystkim pięknie wygląda odbity na papierze lub innej powierzchni.