W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki zakres produktów, które przyśpieszają typową biurową “papierologię”. W miejscach, w których codziennie stemplowane są stosy dokumentów, przydaje się produkt, jakim jest datownik. Podstawową formą tego rodzaju stempla jest model odbijający wyłącznie datę, którą codziennie zmienia się w sposób manualny. To uniwersalne rozwiązanie, które jest wykorzystywane w wielu miejscach. Jak każda forma automatyzacji, używanie takiej pieczątki jest wiele bardziej efektywniejsze niż ręczne wpisywanie daty na każdym z dokumentów, a do tego pomaga zminimalizować liczbę błędów popełnianych na oficjalnych papierach.

W odpowiedzi na potrzeby przedsiębiorstw, urzędów, biur i instytucji w asortymencie znajdują się również pieczątki, na których poza dniem, miesiącem i rokiem umieszczony jest też niezbędny tekst. Na takich modelach mogą znajdować się rozmaite informacji i formułki. Zachęcamy do przejrzenia oferowanych w naszym sklepie pieczątek, by poznać dostępne opcje.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7


Inną, bardziej rozbudowaną formą tego artykułu biurowego jest pieczątka z datownikiem i tekstem. W projekcie takiego stempla uwzględniona jest nazwa firmy lub przedsiębiorstwa oraz oczywiście data, która może być ręcznie zmieniana. Na stemplach może też znajdować się formułka typu “Dokonano...”, “Wpłynęło...”, “Wysłano...”. Zamieścić można na nich również krótki tekst informacyjny, jak na przykład “Potwierdzam odbiór”, “Potwierdzam zgodność z oryginałem” czy też “Zapłacono gotówką”. Rodzaj tekstu można oczywiście dopasować do potrzeb klienta. Inne informacje będą niezbędne w kancelarii prawniczej, a inne w przypadku działu kontroli jakości.

Pieczątki o profesjonalnym zastosowaniu

Chcąc spełniać wymagania naszych klientów, w ofercie proponujemy datowniki producenta o światowej renomie, czyli marki Shiny. Znajdują się tutaj wyroby o różnych rozmiarach płytki tekstowej. Zastosowana w ich produkcji guma obrabiana jest grawerami laserowymi Trotec i Universal. Artykuły są bardzo trwałe, odporne na ścieranie oraz parcenie. Za dopłatą można wybrać kolor tuszu inny niż czarny.