Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera, który profesjonalnie i szybko zadba o Twoje pieczątki w Krakowie, to skorzystaj z naszych usług! Złóż zamówienie online i czekaj na ekspresową dostawę nawet na drugi dzień roboczy! Kupisz u nas pieczątki firmowe, imienne i kieszonkowe oraz wiele innych od renomowanych w branży producentów, takich jak Modico, Nomo, Trodat, Colop, czy Wagraf. Nie czekaj, zapoznaj się z naszą atrakcyjną ofertą i złóż zamówienie już dziś!

Kraków – pieczątki online

Wybieraj wśród pieczątek firmowych (standardowych i większych), kieszonkowych, imiennych, a także okrągłych, owalnych i kwadratowych oraz dużych, księgowych i tabelarycznych. Zamówisz u nas również datowniki, długopisy ze stemplami, numeratory, suche stemple oraz różnego rodzaju akcesoria. Wszystkie stemple wykonane zostały z wysokiej jakości solidnych materiałów. Dzięki temu stemplowanie jest bardzo komfortowe i szybkie, a sam tusz starcza na bardzo długi czas. Składając zamówienie w naszym sklepie online, możesz wybrać jeden z naszych typowych projektów, poprosić o indywidualny projekt dopasowany do podanej treści lub przesłać własny, kompletny projekt albo plik/logo/skan, na którego podstawie mamy przygotować Twój projekt. Następnie wybierz treść, kolor tuszu oraz kolor obudowy i gotowe.

Firmowe pieczątki na zamówienie – Kraków

Nasz sklep online oferuje atrakcyjne metody wysyłki, które obejmują:

  • Przesyłkę kurierską GLS, DPD – standardowy czas dostawy 1 dzień. Koszt 11,50 zł.
  • Przesyłkę pocztową e-commerce monitorowaną – standardowy czas dostawy ok. 2-3 dni. Koszt 7,50 zł.

Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej. Twoje zamówienie może dotrzeć do Ciebie nawet następnego dnia! Wystarczy, że opłacisz je do godziny 14. Jeśli zależy Ci na błyskawicznej wysyłce, to dla pewności potwierdź swoje zamówienie telefonicznie lub online. Swoje zamówienie możesz opłacić za pomocą dwóch form płatności:

  • – Przelewem bankowym
  • – Płatnościami TPAY

Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy i osoby indywidualne do skorzystania z naszej oferty.