W naszym sklepie zaopatrzysz się w stemple stosowane w określonych celach. Reklamowe, tabelaryczne, dekretujące – pieczątki o dużej płytce tekstowej zmieszczą zarówno wiele informacji ewidencyjnych, jak i hasła promocyjne marki. Są to produkty o cichej pracy i wydajnych tuszach, które bez problemu można zregenerować zgodnie z potrzebami. Niektóre z nich wyposażone są też w praktyczną i ergonomiczna rączkę. Zapewniamy dowolność co do umieszczonego na nich tekstu, symbolu lub grafiki.

Na jakich powierzchniach sprawdzą się nasze stemple?

Pieczątki księgowe i reklamowe o dużych rozmiarach z powodzeniem mogą być wykorzystywane do znakowania papieru, kartonu i drewna. Można używać ich na rozmaitych materiałach reklamowych, dokumentach biurowych, folderach, papierowych torebkach itp. Sprawdzą się też w przypadku niektórych powierzchni nietypowych – w celu poznania szczegółów zachęcamy do kontaktu, a postaramy się udzielić wyczerpujących odpowiedzi na Państwa wątpliwości.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10


Duże pieczątki tabelaryczne

Oferujemy stemple o kształcie prostokątnym - zdecydowanie najczęściej wybieranym przez naszych klientów. Możemy zaproponować warianty o zróżnicowanych rozmiarach płytki tekstowej. Wielkość powierzchni informacyjnej może wynosić na przykład 17x44 mm, 39x69 mm, a nawet 90x130 mm. Na największych płytkach zmieści się nawet do 22 wersów tekstu. Są to więc duże, księgowe pieczątki tabelaryczne, niezbędne do utrzymania ładu w papierach.

Pieczątki dekretujące, tabelaryczne i księgowe w wielu wariantach

W księgowości wymagane są najprzeróżniejsze rodzaje stempli, które służą porządkowaniu informacji. Z tego względu w naszym sklepie internetowym oferujemy duże pieczątki dekretujące i tabelaryczne o zróżnicowanych szablonach. Wykonujemy również stemple zgodne z indywidualnym projektem przesłanym nam przez klienta – wszystko, aby jak najlepiej odpowiedzieć na jego potrzeby. Z kolei w przypadku stempli reklamowych świetnie sprawdzi się nie tylko tekst promocyjny, lecz także na przykład logo marki bądź interesująca grafika.