Domeną naszej firmy jest produkcja różnego rodzaju pieczątek. Sprawdzą się one idealnie nie tylko wśród osób z jednoosobową działalnością gospodarczą, ale również w bardzo dużych organizacjach i przedsiębiorstwach. Jeśli więc na terenie Łodzi poszukujesz znakomitej jakości pieczątek dla siebie oraz swoich pracowników, koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Propozycja naszej firmy to między innymi pieczątki firmowe, imienne, kieszonkowe, a także coraz popularniejsze w urzędach datowniki. Dostarczane akcesoria zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co powoduje, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Dostępne są w kilku wariantach rozmiarowych i kolorystycznych, dzięki czemu każda osoba znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje. Oferowane pieczątki posiadają solidny mechanizm, który pracuje płynnie i się nie zacina. Dodatkowo najwyższej jakości tusz dba o wyrazistość druku bez przebarwień i rozmazań. Troszczą się o to również specjalne gumowe podstawki, które podczas dociskania pieczątki do papieru zapobiegają ślizganiu się akcesorium po papierze

Pieczątki online - wybierz propozycję dla siebie

Nasza firma jest zorientowana na jak najwyższą jakość obsługi Klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia złożone i opłacone do godziny 14:00 zostały wysłane jeszcze tego samego dnia roboczego. Na co dzień korzystamy z usług dwóch firm kurierskich – DPD oraz GLS. W przypadku tych przewoźników czas oczekiwania na przesyłkę to 1 dzień roboczy. Możliwe jest również skorzystanie z przesyłki pocztowej e-commerce, jednak w tym przypadku czas oczekiwania wydłuża się do 2-3 dni roboczych. Dostawa pieczątek jest możliwa tylko na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej.

Oferujemy dogodne formy płatności za pośrednictwem tradycyjnego przelewu lub usługi Tpay. Każda osoba może więc wybrać najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Sprawdź, co oferujemy

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Szeroka propozycja produktów i sprawne działanie sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.