Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się produkcją najwyższej jakości pieczątek oraz innych akcesoriów, które są niezbędne w każdym biurze. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi pieczątki firmowe, imienne oraz kieszonkowe. Są one dostępne w wielu wariantach, dzięki czemu każda osoba znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje. Oferowane produkty jesteśmy w stanie dostarczyć do dowolnego miasta w Polsce, między innymi do Białegostoku.

Pieczątki - postaw na sprawdzone rozwiązania

Znajdujące się w ofercie naszej firmy pieczątki są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych obudowy oraz tuszu. Zastosowane mechanizmy pracują płynnie i bardzo cicho, dzięki czemu mogą być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Wybrane modele u swej podstawy posiadają gumowe elementy, które zabezpieczają pieczątkę przed przesuwaniem się w czasie dociskania do papieru. Dzięki temu nanoszony druk jest czytelny i wyraźny.

Oferujemy bardzo dogodne warunki dostawy produktów. Zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia roboczego. Możliwe jest skorzystanie z usług kuriera, który dostarczy produkty pod wskazany adres lub z usług Paczkomatu. Na co dzień współpracujemy z firmami kurierskimi, takimi jak GLS oraz DPD. W przypadku tych przedsiębiorstw, czas dostawy wynosi z reguły 1 dzień roboczy. Możliwe jest również skorzystanie z przesyłki pocztowej e-commerce, jednak w tym przypadku czas dostawy może się wydłużyć do 2-3 dni roboczych. Naszym Klientom oferujemy dogodne formy płatności, takie jak przelew bankowy oraz płatność tPay. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdej osoby.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Oprócz pieczątek oferujemy także datowniki, numeratory oraz suche stemple. Szeroka propozycja powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego Klienta. Nie czekaj i już teraz sprawdź pełną ofertę naszej firmy!