Pieczątki Trodat to znana od dawna w naszym kraju z wysokiej jakości austriacka marka producenta opraw. Stale udoskonalana szeroka gama produktów do wszelakich zastosowań, zdaje się być kompletną, poczynając od podstawowych pieczątek imiennych i firmowych, a kończąc na datownikach i numeratorach w bardzo dużym wachlarzu rozmiarów, kolorów i zastosowań. Już podstawowy produkt oznacza się bardzo dobrym designem i odpowiednią trwałością. Do ciężkich zastosowań jest przeznaczona linia opraw Trodat Proffesional, wzmocniona metalowym szkieletem. Do tego dochodzi szerokie spektrum tuszy zwykłych i specjalistycznych, na przykład z atestem do skóry ludzkiej, na tkaniny, sery i.t.d. Seria pieczątek Trodat 49, dzięki fortepianowemu wykończeniu jest łatwa do utrzymania w czystości. Zabrudzenia z tuszu i zwykłe eksploatacyjne,/ można wyczyścić bez użycia silnych detergentów. Z uwagi na bardzo dużą ofertę firmy Trodat, prosimy o kontakt online jeśli poszukiwanego produktu nie ma na stronie.

Trodat Printy w czwartej odsłonie robi wrażenie udanym projektem. Jest również w standardzie bardziej przyjazny dla środowiska w porównaniu z poprzednim modelem o blisko 50%.
Zminimalizowano do minimum uwalnianie dwutlenku węgla w procesie produkcyjnym. Różnica w ilości wytwarzanego CO2 jest wynagradzana przez inwestycję w projekty systemu waluty złotej ochrony klimatu zaleconej przez WWF. Oryginalna pieczątka online Trodat Printy 4911, 4912 i 4913 jest neutralna dla klimatu jako standard.

Czysta, intuicyjna zmiana poduszki tuszującej.

Dwie specjalne strefy chwytu pozwalają wymienić poduszkę bez dotykania tuszu. Gwarancja czystości palców! Niewiarygodnie mały i lekki Trodat Printy jest jednym z najmniejszych i najbardziej niskokalorycznych pieczątek samotuszujących świata. Miękkie w dotyku elementy gwarantują przyjemny, bezpieczny chwyt pieczątek.

Precyzja odbicia wzoru pieczątki.

Trodat 4912 posiada kryształowo czyste ścianki co umożliwia dokładne pieczętowanie. Przejrzyste dolne podpórki pozwolą na dokładne ustawienie pieczątek w prostej linii.
W okrągłym Trodacie otwarte okienko pozwala na dokładne ustawienie wzoru.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3