A może pieczątki kieszonkowe?

Pieczątki kieszonkowe są zaprojektowane dla klientów, którzy są często w drodze, potrzebujących pieczątek online mieszczących się w torbie lub kieszeni.

Najbardziej godne polecenia jako kieszonkowe są pieczątki flashowe produkowane technologią błyskową. Oto główne jej zalety.

DUŻA LICZBA ODBIĆ

Nie daj się nabrać ich małym rozmiarom! Cienkie pieczątki kieszonkowe dają wyraźne odbicia w absolutnie każdym przypadku, żaden problem jeśli pieczętujemy skomplikowane logo albo cienkie linie. I nawet ich kompaktowa budowa nie sprawia że nie mogą opieczętować tyle samo z odbić co swoje samotuszujące odpowiedniki bez uzupełniania tuszu.

WIELE ROZMIARÓW

Z kilkoma kompaktowymi wielkościami pieczątek kieszonkowych, łatwo dopasować wielkość, która będzie odpowiadać wszystkim potrzebom. Kieszonkowe oprawki ze sklepu e-pieczatki24.pl są rozwinięciem nowej technologii, która jest nie tylko wydajna, lecz również wyjątkowo ekologiczna.

OKIENKA INDEKSOWE

Cienkie pieczątki online posiadają okienko indeksowe o wielkości samej płytki tekstowej, czyniąc pieczętowanie dokładnym i łatwym. Zawsze masz po ręką dane teleadresowe, NIP I Regon Twojej firmy.

NAJWIĘKSZA WYDAJNOŚĆ PIECZĘTOWANIA

Wielowarstwowe wkłady pieczątek kieszonkowych w technologii flash posiadają ogromną zaletę w postaci możliwości przechowywania kilkakrotnie większej ilości tuszu niż w pieczątkach samotuszujących. W praktyce oznacza to długie lata użytkowania bez żadnej ingerencji w pieczęć!

SZYBKA I CZYSTA PRODUKCJA

Pieczątki flashowe pre-ink wyrobione online w sklepie e-pieczatki24.pl są nasączone ekologicznym tuszem wodorozcieńczalnym. Ma on oprócz jakości taką zaletę iż można go mieszać z innymi tuszami dostępnymi na rynku. Oznacza to brak problemów z uzupełnieniem. Sama technologia flashowa jest absolutnie bezzapachowa, bezodpadowa i nie powoduje żadnej uciążliwości dla środowiska i zagrożenia dla zdrowia.